Вівторок, 12.12.2017, 05:36
Вітаю Вас Гість | RSS

Селещинськa ЗОШ І-ІІІ ступенів

"ПедПРЕСА"інформує

Форма входу

"ПедПРЕСА"інформує

Банер

"ПедПРЕСА"інформує

Олімпіади

Вітаємо учня 9-А класу Кальника Миколу з зайнятим ІІІ місцем у обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

Вітаємо ученицю 8-Б класу Ромашко Марію з зайнятим І місцем у обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

 

Результати участі учнів школи в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

2015-2016 н. р.

Предмет

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

Математика

Бобиль Мирослав

 6

І

 Іванякова Н.І.

 

Сизоненко Анастасія

 7

І

Іванякова Н.І.

Біологія

Ромашко Марія

 8-Б

І

Штепенко Н.М.

 

Прокопенко Таїсія

 11

ІІ

Штепенко Н.М.

Екологія

Прокопенко Таїсія

11

І

Штепенко Н.М.

 Географія    

 Прокопенко Таїсія

11

 ІІ

 Озаров С.М.

 

 Самородова Єлизавета

 10

 ІІІ

 Озаров С.М.

 Хімія

 Сизоненко Анастасія

7

 ІІІ

 Наконечна Н.Я.

 

 Макаренко Аліна

 10

 І

 Наконечна Н.Я.

 

 Галавур Рустам

9-А

 І

 Наконечна Н.Я.

 

 Авраменко Артем 

8-Б

 І

 Наконечна Н.Я.

 Українська  мова і  література

 Карпенко Катерина

 8-Б

 І

 Степаненко Л.Г.

 

Хворост Анастасія

7

І

Дембіцька Л.М.

 Трудове навчання

 Авраменко Артем 

 8-Б

 І

 Тертичний В.В.

 

 Кальник Микола

 9-А

 І

 Тертичний В.В.

Англійська мова  Шеванов Артем  8-Б  І  Зінюха М.О.
   Кабак Людмила  9-А  ІІ  Зінюха М.О.
 Фізика  Яковлєв Олександр  7  І  Козченко О.А.

 

Вітаємо учня 11 класу Пшеца В'ячеслава з зайнятим ІІІ місцем у обласній олімпіаді з інформаційних технологій

Вітаємо ученицю 11 класу Людвік Аліну з зайнятим ІІІ місцем у обласній олімпіаді з екології

 

Результати участі учнів школи в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

2014-2015 н.р         

Предмет

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

Математика

Авраменко Артем

7-Б

І

Кулинич Р.А.

 

Галавур Рустам

8-А

І

Іванякова Н.І.

Біологія

Самородова Єлизавета

9-А

ІІ

Штепенко Н.М.

Екологія

Прокопенко Таїсія

10

І

Озаров С.М.

 

Людвік Аліна

11

І

Штепенко Н.М.

 Географія    

 Прокопенко Таїсія

10  ІІ  Озаров С.М.
 

 Паржин Олег

 8-Б  ІІІ  Озаров С.М.
  Фізика  Авраменко Артем  7-Б  І  Козченко О.А.
  Історія  Людвік Аліна 11     І  Іващенко Р.М.
   Прокопенко Таїсія 10  І  Манайло Ю.В.
 Хімія  Клешня Софія 11  І  Наконечна Н.Я.
   Макаренко Аліна  9-Б  І  Наконечна Н.Я.
   Галавур Рустам 8-Б  І  Наконечна Н.Я.
   Авраменко Артем  7-Б  ІІІ  Наконечна Н.Я.
 Українська  мова і  література  Карпенко Катерина  7-Б  ІІ  Степаненко Л.Г.
 Англійська    мова  Макаренко Аліна  9-Б  ІІІ  Зінюха М.О.
Інформаційні технології  Пшец В'ячеслав  11  І  Рябокінь Н.М.

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД:

ГОРОБЕЦЬ ДАРИНУ (11-Б КЛ.) З ЕКОЛОГІЇ,

РЕНКАСА  АНДРІЯ (11-А) З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ!

 

Результати участі учнів школи в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 

2013-2014 н.р.

 
Предмет Прізвище та імя учня Клас Місце Вчитель
Хімія Клешня Софія 10 І Наконечна Н.Я.
  Горобець Дарина 11-Б ІІІ Наконечна Н.Я.
  Макаренко Аліна 8 ІІІ Наконечна Н.Я.
  Паржин Олег 7-Б ІІ Наконечна Н.Я.
         
         
Математика        
  Олійник Марина 11-Б І Іванякова Н.І.
  Галавур Рустам 7-А І Іванякова Н.І.
  Горобець Дарина 11-Б ІІІ Іванякова Н.І.
  Руденко Владислава 9 ІІІ Павелко Л.І.
         
Екологія Горобець Дарина 11-Б І Озаров С.М.
  Людвік  Аліна 10 І Штепенко Н.М.
         
         
Географія Пасько Наталія 11-Б ІІ Озаров С.М.
  Прокопенко Таїсія 9 ІІІ Озаров С.М.
         
         
         
Педагогіка
і психологія
Горобець Дарина 11-Б ІІ Ярош В.С.
         
Астрономія Гизила Олексій 11-Б ІІІ Козченко О.А.
         
Біологія Горобець Дарина 11-Б ІІІ Штепенко Н.М.
  Людвік  Аліна 10 ІІІ Штепенко Н.М.
  Прокопенко Таїсія 9 ІІІ Штепенко Н.М.
         
Історія Міркевич Яна 8 І Доценко С.М.
  Мальченко Олексій 9 ІІІ Доценко С.М.
         
Фізична культура та спорт Бендус Юрій 11-А І Патюк В.М.
  Змага Ганна 11-Б І Патюк В.М.
Правознавство
 
Прокопенко Таїсія 9 ІІ Доценко С.М.
Трудове навчання (техн. види праці)






Трудове навчання ( обсл. види праці )


Російська мова та література


Українська мова і література


Англійська мова

 
Галат Владислав
Карпенко Олексій
Ренкас Андрій
Чамара Ігор


Дуля Діана
Будко Альона


Прокопенко Таїсія
Олійник Марина

Людвік Аліна
Ситник Надія
Самородова Єлизавета

Макаренко Аліна
Прокопенко Таїсія
Ситник Надія
8
9
11-А
10


8
10


9
11-Б

10
11-Б
8

8
9
11-Б
І
І
І
ІІІ


ІІ
ІІІ


ІІ
ІІ

ІІ
ІІ
ІІІ

ІІІ
ІІ
ІІІ
Тертичний В.В.
Тертичний В.В.
Тертичний В.В.
Тертичний В.В.


Бреус О.В.
Бреус О.В.


Матяш Л.М.

Матяш Л.М.

Малишева І.М.
Дембіцька Л.М.

Дембіцька Л.М.

Зінюха М.О.

Малишева І.М.
Зінюха М.О.
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0