Понеділок, 23.04.2018, 14:11
Вітаю Вас Гість | RSS

Селещинськa ЗОШ І-ІІІ ступенів

"ПедПРЕСА"інформує

Форма входу

"ПедПРЕСА"інформує

Банер

"ПедПРЕСА"інформує

Конкурси

2017-2018 навчальний рік

Результати участі учнів школи в районному етапі VІІІ Міжнародного

мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

 

Прізвище та ім’я

Клас

Місце

Вчитель

Олійник Дарина

Ярош Владислава

Щербань Владислав

 

5-Б

6-Б

7

І

ІІІ

ІІІ

Дембіцька Л.М.

Малишева І.М.

Дембіцька Л.М.

 

Результати участі учнів школи

у районному етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

у 2017-2018 н. р.

Прізвище та імя учня

Клас

Місце

Вчитель

Олійник Дарина

5-Б

ІІІ

Дембіцька Л.М.

Дзюбенко Анастасія

7

ІІ

Дембіцька Л.М.

Ковалішина Ярина

8

ІІІ

Малишева І.М.

Матяш Єва

10

І

Степаненко Л.Г.

Бреус Валерія

11

ІІ

Степаненко Л.Г.

 

 

Вітаємо переможців районного етапу ХХІ математичних змагань імені М.В. Остроградського  Бобиля Мирослава ( І місце у молодшій групі) та Бутенка Валерія (І місце у старшій групі).

У обласному літературному конкурсі "Відлуння заповітів земляків", присвяченому 150-річчю від дня народження Миколи Дмитрієва, у номінації "Творча робота" Машівський район представляла учениця 9 класу Громадецька Діана. Дякуємо їй та її наставнику - вчителю української мови та літератури Малишевій І.М.

2016-2017 навчальний рік

Вітаємо Авраменка Артема з зайнятим І місцем, Маховського Дмитра - ІІІ місцем у районному етапі ХХ математичних змагань імені М.В.Остроградського.

Результати участі учнів у районному етапі XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

                                                                                     2016 -2017 н.р.

 

Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
Хворост Анастасія 8    І Дембіцька Л.М.
Бреус Валерія 10    І Степаненко Л.Г.

Результати участі учнів у районному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка

Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
Ярош Владислава 5-А    ІІ Малишева І.М.
Щербань Владислав 6    ІІІ Дембіцька Л.М.
Хворост Анастасія 8    І Дембіцька Л.М.
Карпенко Катерина 9-Б    ІІІ Степаненко Л.Г.
Борщ Анастасія 10    ІІ Степаненко Л.Г.

2015-2016 навчальний рік

Вітаємо Хворост Анастасію з зайнятим ІІІ місцем у обласному етапі XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
 
Вітаємо ученицю 6 класу Хворост Анастасію з зайнятим ІІ місцем у обласному етапі v Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка

Результати участі учнів у районному етапі XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика       2014 -2015 н.р.

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

Щербань Владислав

4

ІІІ

Кербут В.М.

Бобиль Мирослав 5 І  Дембіцька Л.М.

Хворост  Анастасія

6

І

Дембіцька Л.М.

Ромашко Марія

7-Б

І

Степаненко Л.Г.

Бреус Валерія

8-Б

І

Степаненко Л.Г.

Прокопенко Таїсія 10 І Степаненко Л.Г.

Пшец В'ячеслав

11

ІІ

Малишева І.М.

Результати участі учнів у районному етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка  в   2014 -2015 н.р.

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

Бобиль Мирослав

5

ІІІ

Дембіцька Л.М.

Хворост Анастасія

6

І

Дембіцька Л.М.

Карпенко  Катерина

7-Б

І

Степаненко Л.Г.

Борщ Анастасія

8-Б

ІІ

Степаненко Л.Г.

Самородова Єлизавета

9-А

І

Дембіцька Л.М.        

Людвік Аліна

11

ІІ

Малишева І.М.


Результати участі учнів у районному етапі ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка     2013 -2014 н.р.

Прізвище та імя учня

Клас

Місце

Вчитель

Хворост Анастасія

5

І

Дембіцька Л.М.

Карпенко  Катерина

6

І

Степаненко Л.Г.

Галавур Рустам

7-А

ІІ

Чирва Н.І.

Людвік Аліна

10-Б ІІІ Малишева І.М.

 

   

 

 

 

Результати участі учнів у районному етапі XІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика       2013 -2014 н.р.

Прізвище та імя учня

Клас

Місце

Вчитель

Щербань Владислав

3

І

Кербут В.М.

Хворост  Анастасія

5

І

Дембіцька Л.М.

Людвік  Аліна

10

ІІ

Малишева І.М.

Самородова Єлизавета

8

ІІ

Дембіцька Л.М.

Ситник Надія

11-Б

ІІІ

Дембіцька Л.М.

 Результати участі учнів у обласному етапі XІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика       2013 -2014 н.р.

 

Прізвище та імя учня

Клас

Місце

Вчитель

 

     

Хворост  Анастасія

5

І

Дембіцька Л.М.

Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0